رادیاتور

رادیاتور

رادیاتور جهت انتقال گرما به کار می روند.زمانی که آب توسط متورخانه و یا پکیج گرم می شود توسط پمپ به داخل رادیاتور فرستاده می شوند و رادیاتور گرم شده و با محیط اطراف تبادل گرما میکند.بهترین رادیاتورهای کشور که در حال حاظر به اروپا هم صادر می شود رادیاتور ایران رادیاتور و بوتان هستند .با توجه به آلیاژهای به کار رفته شده در رادیاتور و همچنین محفظه آبگیری زیاد تبادل گرمایی بسیار خوبی انجام میگیرد.

برای خرید رادیاتور حتما باید لوازم جانبی آن هم فراهم شود که ما آنها را به شما یاداور می شویم

برای نصب رادیاتور باید شیر رفت و برگشت رادیاتور خریداری شود.بهترین شیر رادیاتور مارک گرما می باشد که شرکت صنعت کار پخش کننده لوازم جانبی و شیرهای رادیاتور می باشد. علاوه بر رادیاتور و شیر و زانو(شیر برگشت ) باید بست رادیاتور که به آن بست پرچمی گفته میشود تهیه کرد و همچنین درپوش های رادیاتور که به صورت هفت تیکه هسنتن باید تهیه نمود . جدیدا برای حمام خانه ها از رادیاتور حوله ای استفاده می شود که برای رادیاتور حوله ای فقط شیر رفت و برگشت لازم است.

باید توجه داشته باشید که رادیاتورهای تولیدی در ایران 5 -7 - 10 پره هستند و بیشتر از 10 پره وجود ندارد .برای بیشتر کردن پره ها لازم است تعمیرکاران حرفه ای شرکت صنعت کار با توجه به دقت بالا در آب بندی کردن دو رادیاتور را به هم متصل کرده و رادیاتورهای با تعداد پره های 12-15-17-20 ایجاد کنند.برای نصب دو رادیاتور به هم نیاز به مغزی و واشر و آچارهای مخصوص می باشد.

بر حسب محاسبه مهندسان تاسیسات شرکت صنعت کار روش کاری و محاسبات تعداد پره های رادیاتور به شکل زیر می باشد:

اصول اولیه برای هر متر مربع واحد مسکونی یک پره رادیاتور 6 سانتی لازم می باشد .اما با توجه به شهر و همچنین با در نظر گرفتن اوج سرمای محل و تعداد پنجره های ساختمان این مقدار قابل تغییر می باشد.

لطفا جهت راهنمایی بیشتر و اطلاع از قیمت های به روز رادیاتور و لوازم جانبی جهت نصب با ما تماس بگیریدآخرین اخبار رادیاتور

آخرین مقالات رادیاتور

برند های جهانی پمپ
پمپ های آب
منبع آب تحت فشار
محصولات کشاورزی