کلید فشار پمپ آب

کلید فشار پمپ آب

کلید فشار پمپ آب

کلید فشار که به آن پرشر سوییچ هم گفته می شود در سیستم آبرسانی ساختمان به وسیله پمپ آب کاربرد دارد . بهترین کلید فشار برای پمپ آب کلید فشار دانفوس می باشد . این قطعه وظیفه تنظیم فشار حداقل و حداکثر در فشار آب را دارا می باشد . پرشرسوییچ معمولا بر روی کلکتور و یا لوله رفت پمپ آبرسانی ساختمان قرار می گیرد . این کلید دستور روشن و خاموش شدن پمپ آب را می دهد که این دستور به این صورت است که یک رنجی برای فشار آب در نظر گرفته می شود که مواقعی که فشار آب در سیستم به حداقل این رنج رسید پمپ آب را روشن می کند و پمپ آب شروع به بالابردن فشار می کند تا حداکثر فشاری که ما تعیین می کنیم و سپس پمپ را خواموش میکند . این عمل باعث استراحت کردن پمپ و افزایش طول عمر پمپ و کاهش کارکرد و بهینه سازی مصرف انرژی می گردد . 

 

نحوه نصب کلید فشار(پرشر سوییچ) پمپ آب 

برای نصب این کلید باید قسمت دنده دار کلید بر روی لوله یا کلکتور نصب شود تا در موقع برقراری سیستم فشار آب از این محدوده به کلید برسد تا کلید تشخیص به موقع فشار آب را بتواند حس کند .

نحوه تنطیم فشار پرشرسوییچ دانفوس

همانطور که در عکس مشاهده میکنید این کلید دارای سه عدد پیچ می باشد . بعد از نصب پرشرسوییچ پیچ وسط که پیچی دو سو ریز می باشد را باز میکنیم تا بتوانیم ورق نگه دارنده پیچ های تنظیم را بیرون بکشیم تا به راحتی دو پیچ تنطیم اجازه چرخش پیدا کنند . بعد از اینکار ابتدا فشار مورد نظر را توسط پیچ چهار سو تنطیم می کنیم . این فشار بر روی صفحه نمایشگر عکس بالا از 0 تا 7.5 بار می باشد که متناسب با تعداد طبقات ساختمان تنطیم باید کرد . مقدار تنطیم فشار از پایین صفحه فشار بالاترین مقدار است و با چرخاندن پیچ می توانیم فشار را کاهش دهیم . بعد از تنظیم فشار می بایست به وسیله یه آچار دو سو اختلاف فشار را برای کلید مشخص کنیم . این اختلاف فشار از 0.7 بار شروع مش وشد و تا چهار بار اختلاف فشار قابل تنطیم است . معمولا برای ساختمان های مشکونی سعی می شود این اخلاف فشار را روی حداقل تنطیم کنیم .

 

توصیه برای خرید لوازم مرتبط به این محصول

همانطور که در صفحات دیگر این وبسایت گفته شد شرکت صنعت کار در نظر دارد تا با مطالب آموزشی که برای مشتریان دارد سعی کند بهترین انتخاب را برای مشتریان در نظر بگیرد .انتخاب بهترین پمپ آبرسانی پمپ پنتاکس می باشد . شما می توانید با مراجعه به صفحه پمپ پنتاکس از تمامی مدل ها و کارکرد آنها و انتخاب مناسب بهرمند شوید .

 

 

 

گالری تصاویر محصول
تگ ها :

آخرین اخبار آموزش پمپ آب

آخرین مقالات آموزش پمپ آب

ارسال نظر


برند های جهانی پمپ
پمپ های آب
منبع آب تحت فشار
محصولات کشاورزی