پمپ کفکش

پمپ کفکش

پمپ کفکش

پمپ کفکش معمولا برای تخلیه تنها آب تمیز استفاده می شود، بنابراین اندازه ذرات ورودی به پمپ کفکش نسبت به پمپ فاضلاب یا پمپ لجن کش کوچکتر است. شما می توانید از پمپ کفکش برای تخلیه یا پمپاژ مایعات برای بسیاری از موارد استفاده کنید. حتی در پمپ سوپاپ پودری وجود دارد که آب را به میزان 2 میلیمتر تخلیه می کند. این پمپ ها می توانند با یک سوئیچ شناور اتوماتیک استفاده شوند. اگر تعداد زیادی گودال یا مخزن وجود داشته باشد، می توان آنها را با کنترل کننده مورد استفاده قرار داد. همانطور که مخزن / گودال پر می شود، فلوتر شناور به سمت عمودی می ایستد، باعث می شود پمپ به طور اتوماتیک  روشن باشد و مخزن تا زمانی که فلوتر شناور به عقب افقی (شناور در بالای آب) که به طور خودکار پمپ کفکش را خاموش می کند. یک لوله تخلیه به خروجی پمپ متصل شده است که مایع تخلیه شده را به داخل و خارج از مخزن / گودال متصل می کند. پمپ های کفکش آب را در هر جایی که دیگر برای پمپ مشکل ساز نیست، از قبیل تخلیه طوفان و فاضلاب بهداشتی استفاده کرد. هنگام انتخاب یک پمپ، شما باید به اندازه ذراتی که پمپ می تواند پمپاژ کند نگاه کنید. نکته بعدی که برای انتخاب یک پمپ مورد توجه قرار می گیرد ارتفاع است که پمپ می تواند پمپاژ کند. با افزایش هد، دبی کاهش می یابد. برای انتخاب مناسب پمپ کفکش به قسمت نموداری پمپ توجه نمایید. ما می توانیم شما را برای انتخاب پمپ کفکش مناسب راهنمایی کنیم کافیست با ما در تماس باشید .

معرفی محصولات پمپ کفکش

شرکت ما عاملیت فروش محصولات پنتاکس میباشد . تمامی محصولات پنتاکس به عنوان پمپ اصلی ایتالیایی با یکسال ضمانت میباشد.محصولات دارای تخفیف برای تمامی مشتریان هستند.
پمپ کفکش VICOUNTE واردات این مجموعه بوده و از این طریق خرید از مجموعه ما بدون واسطه انجام میگیرد.
پمپ کفکش به منظور پمپاژ آب صاف و تخلیه استخر و تخلیه آب فاظلاب ها با غلظت کم و به منظور آبیاری و انتقال آب از مخازن مورد استفاده قرار میگیرد.پمپ کفکش دارای دو نوع معمولی و فلوتر دار هستند که پمپهایی که پسوندG دارند از نوع دارای فلوتر میباشند                                                                                  
Screenshot (76)
 
 
Screenshot (78) 
 لطفا برای مشاوره و اطلاع از قیمت های پمپ کفکش با ما تماس بگیرید
 
 
گالری تصاویر محصول
تگ ها :

ارسال نظر


برند های جهانی پمپ
پمپ های آب
منبع آب تحت فشار
محصولات کشاورزی