پمپ پنتاکس سانتریفیوژ مدل CR

پمپ پنتاکس سانتریفیوژ مدل CR

پمپ پنتاکس سانتریفیوژ مدل CR

با توجه به نیاز روز افزون به منابع آبی در اکثر نقاط دنیا ،یکی ازعمده معضلات امروزی در حوزه های صنعتی ، کشاورزی و خانگی چگونگی استفاده ی صحیح همراه با بازده بالا از این منابع آبی میباشد. با طراحی و ساخت پمپ سانتریفیوژ (pump Centrifugal) بخشی از مسائل مربوطه در انتقال اب تمیز در مصارف ابیاری ، افزایش فشار سیالات غیرخورنده ، سیستمهای آبیاری بارانی و... حل شده است. شرکت پنتاکس Pentax با پیشینه ی موفقی بالغ بر 25 سال در زمینه تولید پمپ های حرفه ای و با کیفیت در عرصه جهانی شناخته شده است. پمپ سانتریفیوژ مدل CR یکی از محصولات ساخته شده توسط این شرکت ایتالیایی میباشد که آبدهی مناسبی را برای مصارفی در مقیاس های کوچک و متوسط به همراه می آورد. با منابع آبی محدود و خشکسالی اخیر در کشور عزیزمان ، نیاز به وجود چنین لوازم صنعتی که توسط شرکت های معتبری چون پنتاکس ارائه میشود به شدت احساس میشود.

پمپ های سانتریفیوژ پنتاکس در سری های CM , CH , CR و ... مطابق نیاز هر مصرف کننده ای طراحی شده اند. همانطور که از نام این محصول یعنی الکتروپمپ سانتریفیوژ (گریز از مرکز) مشخص است ،عملکرد آن بر اساس تبدیل انرژی جنبشی حاصل از مایع بر اثر نیروی گریز از مرکز به فشار میباشد. به این ترتیب معمولا گذر حجمی سیال یکنواختی را در پمپ پنتاکس سری CR شاهد هستیم که به موجب آن فشار زیادی متوجه محصول نخواهد شد. از ویژگی های اصلی که برای انتخاب یک پمپ باید مد نظر قرار داد، میزان دبی و هد آن میباشد تا بتواند نیاز شما را برآورده سازد. در پمپ پنتاکس سانتریفیوژ CR ، میزان دبی 2.4 الی 16.8 میباشد به این معنی که دارای توانایی ابیاری با این حجم در یک ساعت است.

همچنین هد ارزیابی شده(فشار) میزان 20 متر است که نشان میدهد این محصول توان باال بردن سیال را تا ارتفاع 20 متری دارد. از مزایای پمپ پنتاکس میتوان به طراحی این پمپ با مکانیکال سیل از جنس سرامیک – گرافیت اشاره کرد که از نشت سیال به بیرون از آن جلوگیری میکند. وجود بدنه چدنی ،این محصول را از اکسایش و خوردگی محافظت کرده و میتوان آن را جز دسته محصوالت مقاوم و با کیفیت به شمار اورد. قابلیت انتقال ذرات جامدی با حداکثر قطر ده میلیمتر نیز، مدل CR پنتاکس را به پمپی مناسب برای مصارف کشاورزی تبدیل کرده است. مجموعه صنعت کار پمپ سانتریفیوژ CR Pentax را با ضمانت نامه معتبر و اصلی ارائه میکند.

پمپ پنتاکس سانتریفوژ متوسط برای کاربردهای کشاورزی کوچک و متوسط. روتور باز که اجازه می دهد مواد جامد (حداکثر 10 میلیمتر) عبور کنند.

 

مشخصات پمپ پنتاکس سری CR

پمپ پنتاکس سری CR پمپی چدنی است؛ براکت موتور از جنس فولادی چدنی؛ پروانه نوریل یا  برنجی - مهر و موم مکانیکی گرافیتی ؛ شفت موتور فولاد AISI 416؛ بلبرینگ با نام معتبر جهانی ؛ محدوده دمای مایع 0 - 90 درجه سانتیگراد (0 - 50 درجه سانتیگراد اگر پروانه نوریل باشد)؛ حداکثر فشار کاری 6 bar است.

مشخصات هیدرولیکی

 دبی : از 2.4 تا 16.8 متر مکعب در ساعت 

هد : حداکثر تا 20 متر

گستره دمای سیال :

پروانه نوریل : 50-0 درجه سانتیگراد

پروانه برنجی : ( 90-0 درجه سانتیگراد )

 قابلیت عبور ذرات جامد تا حداکثر قطر 10 میلیمتر

مشخصات الکتروموتور

توان :  0.74kw تا  0.59kw 

به صورت تک فاز و سه فاز 

کالس عایق بندی : F

درجه حفاظت : IP44 

قابلیت کارکرد مداوم

جنس مواد 

بدنه : چدن 

پروانه : نوریل یا برنج 

 سیل مکانیکی: سرامیک – گرافیت 

شاف : استیل

PENTAX PUMP CR

PENTAX PUMP CR2

گالری تصاویر محصول
تگ ها :

آخرین اخبار محصولات پنتاکس

آخرین مقالات محصولات پنتاکس

ارسال نظر


برند های جهانی پمپ
پمپ های آب
منبع آب تحت فشار
محصولات کشاورزی