پمپ پنتاکس سانتریفیوژ بشقابی

پمپ پنتاکس سانتریفیوژ بشقابی

پمپ پنتاکس بشقابی

 

پمپ سانتریفوژ پنتاکس بشقابی برای تامین آب (حتی مخلوط با گاز) در سیستم های خانگی کوچک، متصل به مخازن اتوکلاو، برای انتقال مایعات و تخلیه مخازن. همچنین برای باغبانی استفاده می شود.

 

 

 

راهنمای خرید برای Pentax پمپ آب خانگی

 نشانه های 00 و یا 01 هر پمپ پنتاکس نوع پروانه ی خود را نشان می دهند به طوری که شاخص 00 پمپ ها با پره های باکلیت و پمپ 0.01 با پروانه برنج است.

5- استانداردهای صنعتی پمپ پنتاکس بشقابی سری CM برای مصرف خانگی و صنعتی، برای سیستم های تهویه مطبوع، آتش نشانی، پمپ های تقویت کننده استفاده می شود .. پوسته آنها از آهن ساخته شده است و پروانه از آهن و یا برنز ساخته شده است .

مناسب برای واحد سه طبقه

CM100 پروانه: نوع صفحه

تانکر 24 لیتری - تجهیزات اتوماتیک (مخزن تحت فشار باید به علت تغییر حجم آب مصرفی در آپارتمان های مسکونی و جلوگیری از روشن شدن و خاموش کردن پمپ های آب خانگی خانه استفاده شود)

انواع پمپ های پنتاکس آب خانگی در ایتالیا تولید می شوند و لذا با بهره گیری از تکنولوژی مدرن طراحی هیدرولیکی علاوه بر بهره وری بالاتر از نمونه های مشابه، طول عمر و دوام بیشتری دارند، ابعاد کوچک تر، کاهش ضایعات گرما و در نتیجه، مصرف برق پایین تر موتور نصب شده موتور، مهر و موم مکانیکی اصلی، عملکرد آهسته دارد

لینک سازنده محصول : www.pentax-pumps.it

گالری تصاویر محصول
تگ ها :

آخرین اخبار محصولات پنتاکس

آخرین مقالات محصولات پنتاکس

ارسال نظر


برند های جهانی پمپ
پمپ های آب
منبع آب تحت فشار
محصولات کشاورزی