پمپ پنتاکس جتی خود مکش

پمپ پنتاکس جتی خود مکش

 پمپ پنتاکس جتی (خود مکش)

پمپ پنتاکس جتی برای انتقال آب از یک نقطه به دیگری مورد استفاده قرار و می تواند غرق آب یا بیرون از آب باشد. به منظور اطمینان از اینکه آب در فشار کافی در همه زمان ها در دسترس باشد ، مخازن تحت فشار، معمولا در مجاورت پمپ نصب می شوند، به طوری که پمپ (که تغییر در فشار سیستم , ناشی از جریان آب) را انجام می دهد نباید هر بار که کسی شیر را باز کند روشن و خاموش شود. سری Pentax CAM یک پمپ گریز از خود مکش ایده آل برای کاربردهای خانگی و صنعتی است.

 

امکانات پمپ پنتاکس جتی:

پمپ چدنی با ورودی و خروجی دنده داخل - آلومینیوم براکت آهن چدن - پروانه در نوریل(پلاستیکی) یا برنجی ؛ مهر و موم مکانیکی سرامیک گرافیت، شفت فولادی، یاطاقان های جهانی با نام تجاری - محدوده دمای مایع 0 - 50 ℃؛ حداکثر فشار کار 6 bar.

مدل های موجود :

CAM 50 – 0.6HP; 110V, 60Hz (JET

CAM 75 – 0.8 HP; 110V, 60HZ (JET

CAM 100 – 1HP, 110V, 60HZ (JET

انتخاب پمپ

برای تعیین پمپ پنتاکس جتی مناسب، باید ولتاژ، بار سیستم (GPM)، طول لوله، عمودی، افقی، سایز و نوع اتصالات و فشار پشت پمپ در نقطه تخلیه باید بدانید. علاوه بر این، شما باید تعیین کنید که آیا یک پمپ یا دوپمپ مورد نظر است و چگونه پمپ را کنترل می خواهید کرد، و آن را برای یک محیط داخلی یا در فضای باز مورد استفاده قرار می دهید.

نسخه استاندارد پمپ های تولید شده توسط Pentax:

پمپ پنتاکس جتی مناسب برای پمپاژ آب پاک و مایع هستند که مورد استفاده برای مصارف شیمی یا مکانیکی نیستند . مواد پمپ و مایعات غیر انفجاری، در دمای زیر:

از + 5 ° C تا + 50 ° C برای تمام مدل های هیدرولیک Noryl، به جز مدل های ULTRA، توصیه می شود حداکثر 35 درجه سانتیگراد باشد

از -15 ° C تا +90 ° C، برای مدل های با روتور فلزی (برنج، فولاد، چدن)؛

از -15 ° C تا +110 ° C، برای مدل های ULTRA S، SL و SLX.

به یاد داشته باشید که دمای بالای مایع به پمپ، مانند متناسب با قسمت پروانه پمپ ، باعث کاهش قابلیت پمپاژ مکش می شود.

ارتفاع و آبدهی پمپ پنتاکس جتی

PUMP PENTAX

WATER PUMP1

گالری تصاویر محصول
تگ ها :

آخرین اخبار محصولات پنتاکس

آخرین مقالات محصولات پنتاکس

ارسال نظر


برند های جهانی پمپ
پمپ های آب
منبع آب تحت فشار
محصولات کشاورزی