نگهداری فن کویل

نگهداری فن کویل

نگهداری فن کویل

بازرگانی صنعت کار با ارائه خدماتی نوین در خصوص نگهداری فن کویل قدمی دیگر به جلو برداشت تا بتواند با رضایت مشتریان را بار دیگر جلب نماید.

در اینجا توضیحاتی منوط به نگهداری فن کویل به شما خواهیم داد.

فن کویل ها برخلاف موضوعی که اکثرا فکر می کنند مانند هر چیز دیگری احتیاج به نگهداری دارند . استفاده از فن کویل ها به صورت شبانه روز خواهد بود به همین دلیل است که با نگهداری مناسب می توان طول عمر فن کویل ها را بالا برد و از هرگونه خرابی هایی که باعث ایجاد هزینه های زیاد می شوند جلوگیری کرد. همچنین به علت بسته بودن فن کویل داخل فن کویل ها خاک ها و کثیفی هایی به وجود خواهد آمد که باعث بروز بیماری برای اعضای خانواده خواهد شد.

از این رو شرکت صنعت کار با در نظر گرفتن هزینه بسیار کمی نگهداری فن کویل های شما را عهده دار خواهد شد .این هزینه آنقدر کم خواهد بود که برای شما عزیزان بسیار مناسب است و همچنین در مواقع ضروری با یک تماس مهندسین ما نزد شما خواهند بود و مشکلات دستگاهای شما را بدون هزینه برطرف خواهند نمود .همچنین در نگهداری فن کویل شرکت ما موظف به سرویس دوره ای بوده و دیگر احتیاجی به این نخواهید داشت که به دنبال افراد مجرب و با مهارت بگردید و تمامی این خدمات تحت پوشش قرارداد نگهداری فن کویل های شما خواهند شد.

هزینه های نگهداری فن کویل به شرح زیر می باشد.

هزینه نگهداری فن کویل های زمینی مارک ساراول هر فن کویل ماهیانه 9 هزار تومان می باشد.

هزینه نگهداری فن کویل های زمینی مارک سرما آفرین یا کریر هر فن کویل ماهیانه 10 هزار تومان می باشد.

هزینه نگهداری فن کویل های زمینی با مارک های دیگر هر فن کویل ماهیانه 11 هزار تومان می باشد.

هزینه های فن کویل های سقفی بعد از بازدید دستگاه اعلام می گردد.

گالری تصاویر محصول
تگ ها :

آخرین اخبار نگهداری و تعمیرات

آخرین مقالات نگهداری و تعمیرات

تعمیرکار فن کویل

ارسال نظر


برند های جهانی پمپ
پمپ های آب
منبع آب تحت فشار
محصولات کشاورزی