موتور کولر موتوژن تبریز

موتور کولر موتوژن تبریز

موتور کولر موتوژن تبریز 

شرکت موتوژن یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع موتورهای صنعتی و خانگی می باشد . این شرکت توانسته است با استفاده از طراحی خوب و کیفیت بالا در بازار کشور با تولید کنندگان دنیا رقابت کند و به دلیل قیمت مناسب و ضمانت نامه های معتبر و خدمات پس از فروش مناسب مشتریان بیشتری میل به خرید این محصول داخلی دارند . در چند سال اخیر یکی از مهمترین دلایل خرید محصولات موتوژن توجه مشتریان به حمایت از تولید داخل بوده است که این موضوع نمودار فروش محصولات داخلی را نسبت به محصولات خارحی در ایران بیشتر کرده است . 

سالانه مصرف موتور کولر در ایران به علت شرایط آب و هوایی بسیار یالا بوده و شهرهای کویری و خشک به علت استفاده از کولر آبی درخواست موتور کولر بسیار بالایی دارند . در نظر بگیرید در شهرهایی چون تهران , اصفهان , یزد  و بسیاری دیگر از شهر های ایران اگر برای هر واحد مسکونی یک کولر آبی نصب شده باشد سالانه برای تولید کولر آبی و یا تعویض موتور کولر آبی چه تعداد موتور کولر تقاضا داده می شود و این یک فرصت بسیار مناسب برای تولید داخل و به کارگیری نیروی انسانی و اشتغال زایی می شود . 

موتورکولر موتوژن یکی از بزرگترین تولید کننده موتور کولر در آسیا می باشد و سالانه حجم صادرات بسیار بالایی به کشورهای دیگر مانند افغانستان و عراق و... دارد . 

 

انواع موتور کولر موتوژن :

موتور کولر موتوژن نوع کولری دو سرعته اسپلیت فاز

موتور کولر موتوژن نوع کولری دارای خازن استارت

موتور کولر موتوژن نوع کولری دارای خازن استارت - خازن دائم

موتور کولر موتوژن نوع کولری دارای خازن دائم

تگ ها :

ارسال نظر


برند های جهانی پمپ
پمپ های آب
منبع آب تحت فشار
محصولات کشاورزی