موتور پمپ های بنزینی

موتور پمپ های بنزینی

 موتور پمپ روبین

موتور پمپ روبین ساخت کشور ژاپن می باشند . کشور ژاپن به خاطر فراگیر شدن جنس خود با برخی از شرکت های تولیدی دیگر مانند کوشین و دای شین وارد تعامل شده و شروع به ساخت موتور پمپ های به نام روبین - کوشین و روبین - داشین نموده و تحویل بازار جهانی دادند و کارخانه روبین با ساخت پمپ های کارخانه خود (روبین) که معروف به روبین - روبین است , گوی سبقت را ربوده و وجود سایر رقبا را در بازار ایران کم رنگ نموده و هرساله شرکت ما اقدام به ورود اجناس فوق در مقیاس بسیار وسیعی نموده ایم .

موتور پمپ هوندا

این موتور پمپ ها از کیفیت بالایی برخوردار هستند و در کشور ما فقط از نوع بنزین سوز آن استقبال شد و در بعضی مناطق کشورمان کشاورزان فقط از این نوع موتور پمپ استفاده می کنند و نوع موتور آن با موتور روبین کمی تفاوت دارد . در بازار ایران گرانی موتورپمپ های ژاپنی و سلیقه خریداران باعث شده که خیلی از تجار ایرانی اقدام به ورود اجناس مشابه از چین و سایر کشورها کرده و موتور پمپ هایی با برند های متفاوت چینی که از نظر کیفیت کمی از مشابه ژاپنی خود پایین تر هستند نمایند و نداشتن نماینده اصلی برندهای ژاپنی در ایران باعث شده که برخی از سود جویان اقدام به واردات اجناس بسیار بی کیفیت از چین که اکثرا هم برچسب و کارتن مشابه اصلی درست کرده و وارد کشور می کنند و به جای جنس اصلی به کشاورزان زحمت کش ایرانی فروخته می شود .

 

توصیه شرکت ما به کشاورزان زحمت کش این است که چون این اجناس اجناس سرمایه ای بوده و تقریبا یکبار خریداری می شود بهتر است که در خرید خود دقت کافی را داشته و یا از کارشناسان مجرب ما مشاوره بگیرند .

 

موتورپمپهای بنزینی :
 1.5اینچ----------VRP15
2 اینچ-----------VRP20
3اینچ------------VRP30


      موتورهای تک بنزینی:
VRE160------(هندلی ساده) 5.5 اسب
VRE160 1/2------(هندلی گیربکسی) 5.5 اسب
VRE200----(هندلی ساده) 5.5  اسب
VRE200 1/2----(هندلی گیربکس) 6.5 اسب
VRE390------(هندلی ساده) 13 اسب


       موتورهای تک دیزل استارتی(GIANG DONG):
ZH115 ND (رادیاتوردار) 24 اسب
ZH115 D (اب در گردش)24 اسب
ZH1130 ND( رادیاتوردار) 30 اسب
ZH1130 D (اب در گردش) 30 اسب
ZH1133 ND (رادیاتوردار) 33 اسب
ZH1133 D (اب در گردش) 33 اسب


گالری تصاویر محصول
تگ ها :

آخرین اخبار موتور برق و موتور پمپ

آخرین مقالات موتور برق و موتور پمپ

ارسال نظر


برند های جهانی پمپ
پمپ های آب
منبع آب تحت فشار
محصولات کشاورزی