موتور فن کویل المو ایتالیایی

موتور فن کویل المو ایتالیایی

موتور فن کویل المو ایتالیایی

موتور فن کویل المو ایتالیایی دارای پنج نوع با قدرت ها و سایز های متفاوت است

نوع اول موتور فن کویل المو تک شفت کوتاه است که معمولا بر روی فن کویل های ساراول نصب می شوند و جهت چپگرد هستند . این نوع موتور فن کویل دارای شفت به طول 14 سانتی متر و قطر شفت 12.7 میلیمتر است . پروانه مناسب برای این موتور فن کویل 14.5*17.5 است . 

نوع دوم موتور فن کویل المو تک شفت بلند است که مناسب برای فن کویل های سرماآفرین(کریر سابق) و زاگرس می باشند . جهت این موتور فن کویل راستگرد می باشد.این موتور فن کویل دارای شفت به طول 17 سانتی متر و قطر شفت 12.7 میلیمتر است . پروانه مناسب برای این مدل موتور فن کویل بستگی به محفظه می باشد اما غالبا سایز 14.5*20 است.

نوع سوم موتور فن کویل المو ایتالیا دو شفت کوتاه می باشد که مناسب برای فن کویل های 400 و 300 ساراول است و مناسب برای نصب بر روی بیشتر فن کویل های موجود در بازار به جز فن کویل کریر است . طول هر شفت این موتور فن کویل 14 سانتی متر است .

نوع چهارم متور فن کویل عبارت اند از موتور فن کویل دو شفت سرما آفرین . این نوع موتور فن کویل مخصوص فن کویل 400 سرماآفرین (کریر سابق ) می باشند که طول هر طرف شفت آن 17 سانت است

 نوع پنجم موتور فن کویل دو شفت بلند است که مناسب برای تمامی فن کویل های سایز 600 است که دارای بالاترین قدرت است . این موتور فن کویل دارای شفت به طول 22 سانت است .

موتور فن کویل المو دارای سه دور 900 و 1000 و 1280 دور است که سه دور کاملا متفاوت دارند . از لحاظ سرعت گردش پروانه تمامی سایز های این موتور یکسان بوده اما از لحاظ قدرت متفاوت هستند . 

موتورهای فن کویل المو ایتالیا دارای سیم پیچ راه انداز می باشد و از این رو نیازی به خازن ندارند . همچنین عملکرد مکانیکی این موتورها از نوع بوش همراه با روغن کاری خودکار توسط نمد است .

 

درباره موتور فن کویل المو :

این موتور فن کویل از سالیان پیش حدودا 35 سال از ایتالیا وارد کشور ما شد . اولین فن کویل که از این موتور فن کویل استفاده کرد فن کویل های ساراول و کریر بودند . قدرت بالای سیم پیچ و مقاومت بالا در برابر گرما , دارا بودن بوش های قوی در جهت مقاومت در برابر خراب شدن و همچنین دارا بودن سه دور متناوب با صدای بسیار کم از مزایایی است که غیر قابل چشم پوشی است . به همین دلیل است که بعد از این همه سال هنوز هم موتور فن کویل المو کاربرد بسیار بالایی دارد و این موتور فن کویل را میتوان در بسیاری از فن کویل های تولیدی و جدید استفاده کرد زیرا این موتور فن کویل دارای شافت استاندارد , قطر استاندارد و همچنین جا پایه های استاندارد می باشد . 

 از فن کویل هایی که میتوان موتور المو را به راحتی بر روی آنها استفاده نمود فن کویل های مارک ساراول - کریر (سرماآفرین ) - ساران -تهویه - هواساز - اتمسفر - زاگرس و سارا می باشد . برای نصب فقط کافی است که با مشاوران ما تماس بگیرید و اطلعات لازم را به راحتی و بدون هزینه دریافت کنید .

 

راهنمای خرید موتور فن کویل :

برای خرید موتور فن کویل المو ابتدا باید مارک فن کویل خود را به همکاران ما اطلاع دهید (توجه داشته باشید در بیشتر فن کویل ها مارک فن کویل را بر روی بدنه و یا بر روی کلید انتخاب دور موتور فن کویل درج می کنند ) . بعد از مارک فن کویل باید سایز فن کویل به درستی تشخیص داده شود . فن کویل ها دارای سایز های مختلفی هستند که در برخی موارد تشخیص درست سایز برای بیشتر مشتریان سخت بوده که پیشنهاد ما برای حل این موضوع عکس گرفتن از فن کویل است و یا اینکه شما با اندازه گرفتن فن کویل با متر و اطلاع آن به مشاورین فروش ما می توانید از ایز فن کویل خود اطلاع پیدا کنید .

مورد بسیار مهم جهت انتخاب موتور فن کویل تک شفت جهت آن می باشد . ما قانونی به شما معرفی می کنیم که به راحتی جهت چرخش موتور فن کویل خود را تشخیص دهید . برای این کار فقط کافی است کاور و یا درب فن کویل خود را باز کنید . قسمت موتور فن کویل به دو اجزا تشکیل شده است , یکی خود موتور فن کویل و دیگری حلزونی و پروانه می باشد . شما وقتی روبروی فن کویل هستید اگر موتور فن کویل نسبت به حلزونی و پروانه در قسمت راست قرار داشت موتورفن کویل شما چپگرد خواهد بود و اگر موتور فن کویل نسبت به حلزونی و پروانه در قسمت چپ قرار داشت موتور فن کویل شما راستگرد خواهد بود . این روش راحت ترین روش برای تشخیص چپگرد و یا راستگرد بودن موتور فن کویل شما می باشد .

 

فروشگاه همواره تخفیف صنعت کار:

برای خرید موتور فن کویل کافیست با ما تماس بگیرید . در طول تماس و مشاوره کامل کارشناسان ما تمامی اطلاعات لازم برای خرید درست و مناسب را در اختیار شما عزیزان قرار خواهند داد . شما هم می توانید با مراجعه حضوری به درب شرکت خرید خود را انجام دهید و هم می توانید بعد از انتخاب دقیق موتور فن کویل و سفارش و صدور فاکتور مبلغ را به حساب شرکت واریز کنید و محصول نهایت تا 2 ساعت بعد در اختیار مشتریان با پیک موتوری می رسد . اگر بعد از خرید موتور فن کویل احتیاج به نصاب ماهر داشتید با تماس به شرکت یا درخواست با مشاوران فروش ما تقاضای شما برای نصاب ثبت می شود . تمامی امور نصب موتور فن کویل شرکت بر عهده یک نفر با سابقه کاری بالای ده سال با مدرک تحصیلی فوق لیسانس مرتبط با حرفه انجام می شود . در این صورت تمامی ضمانت موتور فن کویل بدون هیچ شرطی توسط نصاب اعمال می شود . هزینه نصب موتور فن کویل بر اساس مارک فن کویل و سایز فن کویل ها متفاوت می باشد .

 

محصولات مشابه :

موتور فن کویل الما چین            موتور فن کویل ژاپنی                 موتور فن کویل کانالی                        پروانه فن کویل

 

 

 

 

ارسال نظر


برند های جهانی پمپ
پمپ های آب
منبع آب تحت فشار
محصولات کشاورزی