موتور فن کویل

موتور فن کویل

موتور فن کویل شامل دو نوع هستند

الف)فن کویل های زمینی
ب) فن کویل های سقفی


انتخاب موتور فن کویل مناسب
برای انتخاب الکتروموتور فن کویل مناسب برای فن کویل باید به موارد زیر توجه فرمایید
الف ) این که مارک فن کویل شما چیست؟
رایج ترین مارک های فن کویل عبارت اند از:
ساراول - سرما آفرین( کریر ) - ساران - تهویه - زاگرس - اکباتان
ب ) این که سایز فن کویل شما چیست؟200(تک پروانه کوتاه- طول شفت 14)

300(تک پروانه بلند طول شفت 18 )

400( دو پروانه کوتاه - طول هر شفت 14)

600(دوپروانه بلند - طول هر شفت 18)

800(تک پروانه کوتاه+دو پروانه بلند )


باید در نظر داشته باشید که قطر هسته الکتروموتور شما چند سانتیمتر می باشد و قطرشفت الکتروموتور 11mm (شفت نازک ) - یا قطر شافت 12.7mm (شافت کلفت) می باشد
با در نظر گرفتن اطلاعات بالا و همچنین کمک مشاوران ما می توانید موتور فن کویل خود را انتخاب کنید . الکتروموتورهای شرکت ما مارک المو ایتالیایی - پایونیر تایلندی - sisme ایتالیایی - الکتروموتور فن کویل ژاپنی میباشد. الکتروموتور فن کویل ایتالیایی و ژاپنی دارای یکسال ضمانت می باشد.


موتور فن کویل المو ایتالیایی
این نوع موتور فن کویل یکی از بهترین و قدیمی ترین موتور فن کویل موجود در ایران است که از سال 1350 از کشور ایتالیا وارد ایران شدند و بر روی فن کویل های شرکت ساراول نصب می شدند .این نوع موتور فن کویل دارای چهار سایز متفاوت از جمله تک شفت کوتاه . تک شفت بلند . دوشفت کوتاه و دو شفت بلند هستند . همچنین این نوع موتور فن کویل دارای سیم پیچ راه اندازی است که احتیاج به خازن ندارند. نوع ساختار مکانیکی این موتور فن کویل از نوع بوش برنجی و گرافیتی هستند که عملیات روغن کاری را به طور مداوم انجام می دهند .این نوع بوش ها روغن خود را از نمدهای موجود در اطراف تهیه می کنند و جنس نمدهای استفاده شده در این موتور فن کویل ها آنقدر خوب است که تا سالیان زیاد احتیاج به روغن کاری وجود ندارد.قدرت های موتور فن کویل المو ایتالیایی 1/20 و 1/25 کیلو وات است و دور تمامی این الکتروموتورها 1250 تا 1280 دور در دقیقه است . موتور فن کویل المو الیتالیایی دارای بدنه ای به قطر 11 سانت است و طول شفت این موتور فن کویل در مدل 600 آن هر شفت 22 سانت و مدل 400 آن هر شفت 14 سانت می باشند.


موتور فن کویل پایونیر تایلندی
این نوع موتور فن کویل یکی از موفق ترین واردات موتور فن کویل در دهه اخیر می باشد . با توجه به تست و تجربه تمامی تعمیرکاران بعد از موتورفن کویل ایتالیایی یکی از بهتریم موتور فن کویل بازار می باشد .اسن موتور فن کویل دارای بلبرینگ می باشد و تنها مشکل آن کمبود سایز غیر متعارف بلبرینگ ها در ایران است. موتور فن کویل پایونیر تایلندی دارای سیم پیچ بسیار قوی و از نوع راه انداز با خازن می باشند.طول شافت آنها همانند موتورهای المو ایتالیایی می باشند. دارای جعبه های محافظ بسیار مناسب هستند و همانند متور فن کویل المو ایتالیایی سیمبندی راه انداز استاندارد دارند .اندازه قطر بدنه برای نصب بر روی پایه 11 سانت است .


موتور فن کویل الکتروژن
موتور فن کویل الکتروژن یکی از موفق ترین تولیدات داخلی در بهترین زمان ممکن و بعد از ایجاد تحریم های کشور ایران بود . این موتور فن کویل الکتروژن که در حال حاظر مورد استفاده بسیاری از شرکت های تولیدی فن کویل می باشد بر گرفته از موتور های فن کویل ایتالیایی است. این موتور فن کویل الکتروژن دارای ساختار مکانیکی کارکرد هم با بوش است و از بلبرینگ استفاده هم استفاده می شوند. یکی از محاسن موتور فن کویل الکتروژن که از تکنولوژی ایتالیایی برداشته شده است وجود دورهای بسیار متوع است . این موتورها دارای هفت دور متنوع از 580 دور در دقیقه تا 110 دور هستند . موتور فن کویل الکتروژن دارای کارکردی بسیار آرام و دارای خازن می باشند. قدرت های موتور فن کویل الکتروژن از 1/16 اسب تا 1/30 اسب بخار است.
همچنین در شرکت ما از تعمیرکاران حرفه ای این الکتروموتورها بهره می برد و تمامی الکتروموتورهای شما را در صورت خرابی بوش ها و بلبرینگ ها با هزینه بسیار کم و کیفیت بالا در تعمیر(یکسال ضمانت در صورت تعمیر) پوشش می دهد. تمامی لوازم یدکی فن کویل مانند (پروانه یا فن ) . (کویل). (کلید )و....در صورت نیاز مشتریان موجود می باشد.

 

موتور فن کویل

شافت

 پایونیر

تک شفت

پایونیر

دو شفت کوتاه

پایونیر

دو شفت بلند

OLMA

تک شفت

OLMA

دو شفت کوتاه

OLMA

دو شفت بلند

تعمیرات در محل نیز پذیرفته می شود.

جهت انجام مشاوره برای انتخاب محصول مناسب با ما تماس بگیرید 

گالری تصاویر محصول

محصولات مشابه

ارسال نظر


برند های جهانی پمپ
پمپ های آب
منبع آب تحت فشار
محصولات کشاورزی