مشعل گازی دسته دوم

مشعل گازی دسته دوم

مشعل گازی دسته دوم

دارای برگه کنترل کیفیت

با یکسال ضمانت ویژه

بازرگانی صنعت کار بعد از بررسی نظرات مشتریان عزیز بر این آمد تا بتواند در مورد فروش مشعل گازی تحولی ایجاد کند . از آنجا که کشور ایران چندین سال است مورد تحریم کشورهای اروپایی قرار گرفته تمامی کارخانه جات تولید صنایع داخلی مخصوصا صنعت مشعل سازی ناچار به استفاده از قطعات چینی شده اند . این موضوع علی رغم قیمت بالای محصولات کیفیت مشعل گازی را نیز به شدت دچار افت کرد . از این رو شرکت صنعت کار با دقت بسیار بالا تحت نظر متخصصین و مهندسین تاسیسات مشعل هایی که لوازم های اروپایی دارند را پس از بازسازی و کنترل کیفیت به فروش می رساند. این امر از آنجایی مورد توجه مشترین عزیز از جمله مشتریان صنایع مرغداری - گلخانه ها و ... مورد توجهشان قرار گرفت که پس از استفاده این مشعل ها از کارایی بسیار بالای مشعل گازی دسته دوم با خبر شده و سفارشات بسیار بالایی رو به شرکت سرازیر شد. این مشعل ها بسیار کم کارکرد هستند تا جایی که غالبا مشتریان تشخیص کارکرد را نخواهند داد.

برای نمونه می توان به شیرهای برقی مشعل گازی دسته دوم اشاره نمود. این قطعه که مهمترین و گران ترین قطعه در مشعل گازی است تا چند سال پیش از کشور آلمان وارد می شد و بر روی مشعل های ایران رادیاتور و اتمسفر نصب می شد که نمونه آن میتوان به شیر برقی داینز آلمان و برهما آلمان نام برد. اما در حال حاظر این قطعه چینی است و دارای کیفیت چندان مناسبی نیست .در حالی که این قطعه از مهمترین قطعات ایمنی در مشعل ها هم می باشد. 

از موارد بسیار مهم دیگر می توان به ترانس های جرقه زن مشعل اشاره کرد که اکنون از ترانس های جرقه زن چینی به جای ترانس های آلمانی استفاده می شود.

از لحاظ قیمتی در مشعل گازی دسته دوم بسیار مناسب و مقرون به صرفه است و همچنین داشتن ضمانت یکساله باعث اطمینان از مشعل ها می باشد

گالری تصاویر محصول
تگ ها :

آخرین اخبار مشعل

آخرین مقالات مشعل

ارسال نظر


برند های جهانی پمپ
پمپ های آب
منبع آب تحت فشار
محصولات کشاورزی