ایران رادیاتور شوفاژ

ایران رادیاتور شوفاژ

 به ما دلگرم باشید

رادیاتورهای آلومینیومی ایران رادیاتور

اولین دارنده استاندارد رادیاتور آلومینیومی

سومین تولید کننده بزرگ رادیاتور آلومینیومی در دنیا

صادر کننده به بیش از 30 کشور جهان (ایتالیا , اسپانیا, آلمان , فرانسه , روسیه )

منتخب سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران به عنوان واحد نمونه کیفی در سطح ملی

رادیاتور شوفاژ

 

قصد داریم که در اینجا برای شما هواگیری رادیاتور در انواع شوفاژ را بیان نماییم . ابتدا ما برای شما شوفاژها را به دو دسته کلی دسته بندی مینماییم

  1. دسته اول شوفاژ هایی میباشند که به شکل پکیج دیواری هستند و به عبارت دیگر این که سیستم شوفاژ شما به شکل مدار بسته میباشد.
  2. در دسته دیگر شوفاژ ها دارای موتورخانه های مرکزی میباشند به این معنا که سیستم شوفازبه شکل مدار بازمیباشد.

در حالی که سیستم شوفاژ شما به صورت مدار بسته باشد برای هواگیری رادیاتور های سیستم بایستی دستگاه گرمایشی را که همان پکیج دیواری میباشد را کاملا  خاموش نماییم سپس پس از این که مدتی سپری شد به شکل تک تک و با استفاده از پیچ های هواگیری که در انتهای رادیاتور شوفاژ موجود میباشد اقدام به هواگیری شوفاژ نموده و این که در پایان کار به کمک شیر پر کن فشار دستگاه را بین 1.5 الی 1.7 بار تنظیم کرده و بعد از آن شوفاژ را مجددا روشن میکنیم.

و در حالی که شوفاژ  دارای موتور خانه مرکزی باشد برای عمل هواگیری بایستی مدار شوفاژ را که در واقع همان پمپ سیرکولاسیون موجود در موتورخانه میباشد را قطع نموده و خاموش کنیم سپس به همان روشی قبلا بیان نمودیم عمل هواگیری را انجام میدهیم و سپس مجددا پمپی را که خاموش کرده روشن مینماییم .

نکته ای که بایستی به آن توجه داشت این است که در فصل تابستان احتیاجی به بستن مسیرهای دو طرف شیرهای رادیاتور شوفاژ نمیباشد و تنها بستن مسیر رفت در فصل تابستان کفایت مینماید.

گروه صنعتکار با داشتن سابقه ای درخشان و سالها تجربه و تخصص در زمینه تولید تجهیزات صنعتی و کشاورزی آماده عرضه و ارائه انواع رادیاتورهای شوفاژ میباشد. جهت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید.

گالری تصاویر محصول
تگ ها :

آخرین اخبار رادیاتور

آخرین مقالات رادیاتور

ارسال نظر


برند های جهانی پمپ
پمپ های آب
منبع آب تحت فشار
محصولات کشاورزی