تعمیر نگهداری موتورخانه

تعمیر نگهداری موتورخانه

تعمیر و نگهداری موتورخانه

بازرگانی صنعت کار با داشتن مهندسینی جوان و با تجربه تمامی خدمات تاسیساتی و موتورخانه ساختمان های مسکونی , اداری , تجاری و برج ها را پوشش می دهد.

از این رو خدماتی نظیر نگهداری تاسیسات عمومی ساختمان ها و تعمیرات موتورخانه را با خدماتی ارزشمند به شما عزیزان ارئه می دهد

گروه تاسیسات شرکت ما دارای مهندسین تاسیسات و زیر مجموعه ای با تجربه بالا و نیروی کاری بسیار قوی است که برای نگهداری تاسیسات و موتورخانه ها با کمترین قیمت و بالاترین خدمات آمادگی خود را برای عقد قرارداد اعلام می نماید.

عقد قرارداد های تعمیر و نگهداری موتورخانه و تاسیسات ساختمانی به صورت سالیانه خواهد بود و پوش دهنده دیگ های حرارتی , مشعل های تولید گرما, پمپ های آبرسانی , شیرفلکه ها , تابلو برق ها , منابع دو جداره و کویل دار , منابع تحت فشار آب , بوستر پمپ ها , چیلر های جذبی و .... است .

این گروه دارای رزومه کاری در مناطق مختلف تهران و شهرستان ها است که نمونه آن می توان به برج های مسکونی دریاچه چیتگر و ادارات از جمله تعمیرات تاسیسات برودتی ساختمان مرکزی بانک آینده و ساختمان های مسکونی غرب تهران اشاره نمود.

این گروه دارای ده سال سابقه کار در بازار بزرگ تاسیسات تهران(خیابان طالاقانی) و همچنین خیابان سعدی تهران بازار انواع مختلف پمپ های انتفال سیال هستندتعمیر و نگهداری ساختمان شامل فعالیت هایی از نظیر بازدید های دوره ای( ماهیانه - هفتگی ) , حضور به موقع در زمان های فورس ماژور , رفع عیوب جزئی و کلی می باشد

طرح سبز نگهداری و تعمیرات تاسیسات مسکونی, اداری و تجاری

با سلام خدمت مدیریت محترم ساختمان
شرکت ما در نظر دارد با استفاده از مهندسین با تجربه در زمینه نگهداری و تعمیرات ساختمان های مسکونی اداری و تجاری باعث کاهش مصرف سوخت و بالابردن عمر قطعات و کاهش هزینه ساختمان ها گردد.
مزایای قرارداد همکاری با ما :
1- منطقه اجرایی طرح ما به علت انجام خدمات به موقع و سریع در شهر تهران می باشد.
2- تمامی قطعات و لوازم تاسیسات مانند پمپ ها و لوله ها و قطعات موتورخانه در بازار به علت وجود نماینده شرکت ما در بازار تاسیسات واقع در خیابان طالاقانی , مستقیم از وارد کننده همان کالا تامین می شود و در بیشتر موارد امکان خرید به صورت اقساط و چکی مقدور میباشد.
3- تمامی مدارک مهندس مربوطه اعم از مدارک تحصیلی و سابقه کاری الزاما توسط مدیریت شرکت ما به مدیر ساختمان ارائه می گردد.
4- طرح سبز شرکت, پایه ریزی برنامه ای نوین نسبت به کارکرد مشعل موتورخانه و دیگر قطعات آن برای کاهش مصرف سوخت با بالا بردن راندمان می باشد.

برای اطلاعات بیشتر با مشاورین تاسیسات ما تماس حاصل نمایید

گالری تصاویر محصول
تگ ها :

آخرین اخبار نگهداری و تعمیرات

آخرین مقالات نگهداری و تعمیرات

تعمیرکار فن کویل

ارسال نظر


برند های جهانی پمپ
پمپ های آب
منبع آب تحت فشار
محصولات کشاورزی