رادیاتور بوتان

رادیاتور بوتان

بوتان نامی بسیار آشنا برای هر شخصی در داخل ایران میباشد که علت آن سابقه و فعالیت 60 ساله ی درخشان و موفقیت آمیز این برند است. در سال 1332 با تولید اجاق گاز و بخاری گازی پا به عرصه ی تولیدکنندگان برتر تجهیزات گرمایشی گذاشت و امروزه محصولاتی چون رادیاتور بوتان جزء رادیاتور های پرفروش محسوب میشود.


با توجه به کیفیت بالا و مرغوبیت تولیدات بوتان که صادرات گسترده ای را نیز دارد ، مجموعه صنعت کار نیز تصمیم به عرضه انواعی از مدل های رادیاتور بوتان گرفته است.

همان طور که میدانید رادیاتور ها به عنوان یک مبدل حرارتی متشکل از یکسری لوله عمل میکنند که با به گردش در آمدن آب گرم در داخل لوله ها فعل و انفعالات مربوط به انتقال حرارت صورت میگیرد.نکته ای که در اینجا قابل توجه است جنس رادیاتور میباشد که نقش به سزایی در توان حرارتی آن دارد.


طراحان رادیاتور بوتان با در نظر گرفتن این موضوع ، از آلیاژ با کیفیت آلومینیوم به عنوان جنس دستگاه های خود استفاده کرده اند. آلومینیوم در کنار ظاهر نسبتا زیبا و مناسب خود ، دارای وزن و حجم کمتری بوده و همچنین بازده حرارتی بالاتری را نسبت به آلیاژ های دیگر از خود نشان میدهد.
از مهم ترین مزایای موجود برای رادیاتور آلومینیومی ، امکان افزودن پره و افزایش ظرفیت آن و نیز امکان تعمیر هر پره در صورت آسیب دیدگی است.

تولید رادیاتور آلومینیومی بوتان در سه مدل به نام های رادیاتور Primo ، رادیاتور Elena و رادیاتور Vittoria انجام میشود که هر یک دارای سه سری 350 ، 500 و 600 هستند. تفاوت چندانی در ابعاد و ظرفیت این سه مدل وجود ندارد و تنها در طراحی ظاهری اندکی با یکدیگر متفاوت میباشند. شرکت بوتان به منظور هرچه جذاب و دکوراتیوتر کردن این دستگاه ها متناسب با سلیقه مصرف کننده از سبک های زیبا و مدرن ایتالیایی بهره برده است.

رادیاتور بوتان در هر سه سری به شکل پره ای با حداکثر توان حرارتی طراحی شده اند که با تولید رباتیک ان ها در کارخانه 100% تراز هستند . البته بنا بر نیاز مصرف کننده و تامین گرمایش منطقه ی مورد نظر ، تنوعی در تعداد پره ها در نظر گرفته شده است.

با وجود ساخت رادیاتور بوتان از جنس آلومینیوم که خود دارای طول عمر بالا و مقاوم در برابر ترک خوردگی و یا خم شدن هستند و نیز در محیط های مرطوب دچار زنگ زدگی نمیشوند ، بوتان حداقل مقاومت و هوا گیری را به دلیل پوشش محافظ داخلی در فرایند ساخت این مدل ها به کار برده و به این ترتیب از لحاظ مقاومت و طول عمر توانسته اطمینان مصرف کنندگان را به خود جلب نماید.

کوچکترین سایز رادیاتور بوتان اکس 350 است که ابعادی معادل 95x80x427 میلی متر با ظرفیت حرارتی Kcal/h 121 -119-116 در سه مدل ذکر شده را دارد. دومین سایز این رادیاتور ها اکس 500 میباشد که نسبتا به دو سایز دیگر جهت استفاده استاندارد تر بوده و فروش بالاتری را دارند. ابعاد این سایز نیز به طور دقیق برابر 500x80x577 میلیمتر با ظرفیت حرارتی معادل 154-156 -157 Kcal/h است. سومین سایز که بزرگترین سایز محسوب میشود اکس 600 با ابعاد 600x677x80 میلیمتر و ظرفیت آن 173 -174 -179 Kcal/h است.

در تمام مدل های رادیاتور بوتان فشار عملکرد استاندار 6 بار میباشد و طبق استاندارد کیفیت اروپا CE با فشاری معادل 7.8 بار تست نشتی و با فشار 10 بار تست تخریب شده اند که رادیاتور را به لحاظ نشتی و آبدهی مطمئن میسازند.
از موارد دیگری که در این دستگاه ها کاملا استاندارد تعبیه شده است قطر لوله های ورودی و خروجی 1 اینچی و وزن در حدود 1.6 الی 1 کیلوگرمی میباشد که سهولت در نصب و به کار گیری رادیاتور ها را به دنبال خود دارد.

این شرکت انواع مدل های رادیاتور بوتان را با گارانتی و فاکتور فروش معتبر عرضه میکند.

 

ویژگی ها و مزایای رادیاتور بوتان
- دارای گواهینامه استاندارد کیفیت اروپا CE

- تنوع بالا در تعداد پره ها و شکل ظاهری

- قابلیت کار با انوع سیستم های گرمایشی

- توان حرارتی بالا با حداقل تعداد پره

- امکان تعویض پره‌های آسیب دیده رادیاتور

- کم حجم ، سبک با پوشش و طراحی ظاهری جذاب

- نصب و نگه داری آسان در کنار هزینه های مقرون به صرفه

Screenshot (191)

گالری تصاویر محصول
تگ ها :

آخرین اخبار رادیاتور

آخرین مقالات رادیاتور

ارسال نظر


برند های جهانی پمپ
پمپ های آب
منبع آب تحت فشار
محصولات کشاورزی